Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zbiegli z miejsca wypadku..triest? - Holandia


()
Początkujacy

()
Początkujacy
A tam alkohol, kupil sobie autko i bawil sie w Cholowczyca za pozno w lewo scial i zaparkowal pozniej byl w szoku powypadkowym i uciekl bo nie wiedzial co sie dzieje jak dojdzie do siebie to sie wstawi na komisariat aby wylumaczyc ze czarny kot mu wybiegl na droge

Po tych komentarzach w tym artykule to czlowiekowi az sie smutno robi. Pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czasami mam już dosyc tych "przedziwnych" wiadomości z udziałem Polaków..
Właściwie to trudno się dziwic komentarzom ....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Komentarze ktore sa dodawane na Telegraaf sa wielka kpina ... kazdy wie ze tam tylko nieroby narzekaja (naprawde na wszystko) wiekszosc z nich nawet nie ma komentencji aby zaliczyc inburgeringscursus

Bredza jak Jaroslaw K.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb215 napisał:
A tam alkohol, kupil sobie autko i bawil sie w Cholowczyca za pozno w lewo scial i zaparkowal pozniej byl w szoku powypadkowym i uciekl bo nie wiedzial co sie dzieje jak dojdzie do siebie to sie wstawi na komisariat aby wylumaczyc ze czarny kot mu wybiegl na droge

Po tych komentarzach w tym artykule to czlowiekowi az sie smutno robi. Pozdro


dobre haha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wypadek jak wypadek albo % albo usterka-napiszą o tym a że polskie blachy;no cóż akurat tak trafiło
Komentarzy nie biore do siebie-skoro nie mam sobie nic do zarzucenia,to garstka idiotów nie gra mi roli i nie rzutuje na reszte nacji
Nie tylko Polacy powoduja wypadki w Holandii....tak nadmieniam tylko
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender

()
Początkujacy
Nieszcześliwy wypadek jakich wiele na codzień,ale nagonka moze sie zaczać bo POLACY :/ alkohol...itd
Z w/w artykułów nie wynika jasno jaka była przyczyna wypadku
Komentarze jak zwykle to spekulacje itp insynuacje....
Przykład:
Iedeeen weet dat rijden onder invloed strafbaar is . Mischien ben ik simpel maar dit moet gezien worden als een delict met voorbedachte rade. Dus ik zie dit als moord met voorbedachte rade om dat je willens en wetens beschonken een motorvoertuig instapt, en dit moet als zodanig behandeld worden.En dan nog weglopen ook hoe laf kan je zijn.
Jeden z sensowniejszych jaki zobaczyłem to
Kod:

@209 
wie zegt dat ze stomdronken waren? 
het was glad vannacht.


i tyle
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Aby być sprawiedliwym,popatrzmy co wiatraki wyczyniają u nas....
Tak jest na całym świecie,są normalni i normalni inaczej

www.koscian.net/Holender_ranil_policjanta_,6176.html

www.se.pl/wydarzenia/warszawa/holender-z...a-okeciu_156662.html

www.policja.pl/palm/pol/1/18149/Holender...kotykowy_biznes.html

A perełek jest wiecej...oj dużo wiecej
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
oooouch... opinie podzielone ..zreszta jak dla brukowca typu telegraf i tak zbyt wiele zainteresowania... jednakze wzmianki nt. czarnego suzuki swift na Koninginnedag nie chcieli umiescic
Zgłoś wpis


Bliżej nas