Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Mirekb215 napisał:
Nie kolego, ja nie skrobie szyb mam przycisk ktory uruchamia specjalne dodatkowe ogrzewanie szyby i po chwili szybe ok
Jestes pewien ze w tamta sobote byl tak duzy mroz ??? Kazdy tak robi ze zapala samochod i czeka no rozjebales mnie tym tekstem to nie ktorzy musza czegac z ladnych dobrych chwil bo jak jest - 8 na zewnatrz to sie zaczekaja
Znajomosc przepisow nie kolego z zycia wziete


Mirek poczytaj może komiksy co??? Nie sa tak trudne pozdro stary,,,,,tak tylko wiesz delikatnie podjeżdzam ,,,bo kto inny zaraz konkretnie na Ciebie wsiadzie ,,a tego tutaj nie trzeba co nie......miłego weekendu Miras
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotruś Paan napisał:


Mirek poczytaj może komiksy co??? Nie sa tak trudne pozdro stary,,,,,tak tylko wiesz delikatnie podjeżdzam ,,,bo kto inny zaraz konkretnie na Ciebie wsiadzie ,,a tego tutaj nie trzeba co nie......miłego weekendu Miras [/quote]

Zrob sobie test na IQ jak bedziesz mial troche wyzej niz srednia to bede sie smial Rowniez zycze milego weekendu Piotrusiu
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Dajcie sobie po buziaku i zgoda
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb215 napisał:
Nie kolego, ja nie skrobie szyb mam przycisk ktory uruchamia specjalne dodatkowe ogrzewanie szyby i po chwili szybe ok
Jestes pewien ze w tamta sobote byl tak duzy mroz ??? Kazdy tak robi ze zapala samochod i czeka no rozjebales mnie tym tekstem to nie ktorzy musza czekac z ladnych dobrych chwil bo jak jest - 8 na zewnatrz to sie zaczekaja
Znajomosc przepisow nie kolego z zycia wziete


A mozna mireczku wiedziec czym to pan mirek jezdzi ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb215 napisał:
Piotruś Paan napisał:


Mirek poczytaj może komiksy co??? Nie sa tak trudne pozdro stary,,,,,tak tylko wiesz delikatnie podjeżdzam ,,,bo kto inny zaraz konkretnie na Ciebie wsiadzie ,,a tego tutaj nie trzeba co nie......miłego weekendu Miras


Zrob sobie test na IQ jak bedziesz mial troche wyzej niz srednia to bede sie smial Rowniez zycze milego weekendu Piotrusiu[/quote]


masz Miruś buziaka --Blondyn nakazał nie skomentuje Ciebie ,mój psycholog kazał nie ulegac presji słabszych od siebie...wiec Peace bo jak nie----to wiesz ,,,kto chce pokoju -niech szykuje sie na wojne
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Panowie...a ja wam krótko
Czy w kazdym temacie musi byc rozpiździaj?Czy to metoda na głoda?
nawiążcie do dyskusji-a sprawy ego,długości,iq(polecam polemike z dodą)przenieniescie na priv.....
Nie dość ze rozwala sie meritum sprawy i zagadnienie tematu,to robi sie niezły burdel....
Jak i w wiekszosci tematów...
A myślałem ze juz dawno z drzewa zeszliśmy,co?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
CeZik20 napisał:
Panowie...a ja wam krótko
Czy w kazdym temacie musi byc rozpiździaj?Czy to metoda na głoda?
nawiążcie do dyskusji-a sprawy ego,długości,iq(polecam polemike z dodą)przenieniescie na priv.....
Nie dość ze rozwala sie meritum sprawy i zagadnienie tematu,to robi sie niezły burdel....
Jak i w wiekszosci tematów...
A myślałem ze juz dawno z drzewa zeszliśmy,co?


na moje to cięty zart ,,,,zawsze takie jadki koncza sie pół żartem,pół serio......to spięcie jest całkiem na poziomie co nie??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
więc buzi,i wracamy do dyskusji......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotruś Paan napisał:
Mirekb215 napisał:
Piotruś Paan napisał:


Mirek poczytaj może komiksy co??? Nie sa tak trudne pozdro stary,,,,,tak tylko wiesz delikatnie podjeżdzam ,,,bo kto inny zaraz konkretnie na Ciebie wsiadzie ,,a tego tutaj nie trzeba co nie......miłego weekendu Miras


Zrob sobie test na IQ jak bedziesz mial troche wyzej niz srednia to bede sie smial Rowniez zycze milego weekendu Piotrusiu



masz Miruś buziaka --Blondyn nakazał nie skomentuje Ciebie ,mój psycholog kazał nie ulegac presji słabszych od siebie...wiec Peace bo jak nie----to wiesz ,,,kto chce pokoju -niech szykuje sie na wojne [/quote]


Ok Pitorus spoko jesli tobie psycholog tak kazal to nie bede wyprowadzal cie z bledu i tak to sobie tlumacz bo cala terapia poszla by w piz...u a

Drogi Kolku, naprawde miales nadzieje ze odpowiem ci na twoje cwane pytanie czy to wazne teraz czym jezdze zreszta po co ci to wiedziec, przecierz ty masz wszystko w dupie

Ok Piotrus, tez przesylam buziaka co by nie bylo ze taki obojetny jestem Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Drogi Kolku, naprawde miales nadzieje ze odpowiem ci na twoje cwane pytanie czy to wazne teraz czym jezdze zreszta po co ci to wiedziec, przecierz ty masz wszystko w dupie

Drogi Mirku
to ze mam wszystko w dupie i koncentruje sie na sobie i swoich celach
nie znaczy ze wiem wszystko
a jesli cos bym chcial wiedziec to poprostu pytam

no ale jesli pojazd twoj owiany jest tajemnica
mysle ze jakos zniose ta niewiedze
Zgłoś wpis


Bliżej nas