Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
7 Postów
Marcin Niewazne
(Marrcin840)
Początkujacy
nie wiem, jakos wjechalo mi to na psychike. nie podoba mi sie, ze taki turas patrzy na mnie z wyzszoscia bo jakies szmaty mu daly, a pewnie taka turczynke to by zatlukli w analogicznej sytuacji. no chyba, ze zmyslal. ciezko to ocenic. zgodze sie z tym, ze to jakos uderza w moje otoczenie, corka, zona. norweg w zyciu by sie nie chwalil takim wyczynem.
Zgłoś wpis
8 Postów
Magdalena ....
(kotuś)
Początkujacy
...Panowie...hmmm,którys z Was juz to napisal...ze jak sie kobieta szanuje to i jest szanowana....nie tylko nieinteligencja zajela ten kraj,jest duzo madrych,wykształconych ludzi ktorzy ciezko pracuja na dobre imie nas wszystkich
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Ale sie tu ostatnio wysyp zrobił.....
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
Marrcin840 napisał:
nie wiem, jakos wjechalo mi to na psychike. nie podoba mi sie, ze taki turas patrzy na mnie z wyzszoscia bo jakies szmaty mu daly, a pewnie taka turczynke to by zatlukli w analogicznej sytuacji. no chyba, ze zmyslal. ciezko to ocenic. zgodze sie z tym, ze to jakos uderza w moje otoczenie, corka, zona. norweg w zyciu by sie nie chwalil takim wyczynem. NIE WIEM czy sie smiac czy plakac na temat takich tematow ale najwyrazniej wszystkie porzadne polki wyjechaly do norwegi a nie porzadne do holandiii kazdy niech odpowiada za siebie nie moze tak byc ze jeden zawinil a 38 milinow musi za niego cierpiec pozdrawiam was ciule jak mowil klasyk
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
..to byloby tak..Ona wstaje wczesnie do pracy bo juz na 6:00 a Hasan zdazy sie w ciagu dnia trzy razy wykapac a wieczorem wspolny wypad z koleszka do baru(zaczerpniete z zycia dawnych sasiadow pokoju obok)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BZIQ napisał:
Ale sie tu ostatnio wysyp zrobił.....

Musze przyznac , ze poziom oraz jakosc ostanich nowych uzytkownikow tego forum, jak i pewnie calego tego portalu zdecydowanie sie obnizyl.
Ktos wie dlaczego ?
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
a najlepsze jest to ze polacy najezdzaja na polkie jakie sa takie i owakie a pozniej za zony narzeczone kocahnki konkubiny biora wlasnie polki i najlepszy tekst to jak taki koles mowi ze inne sa zle ale jego porzadna qurna musze przestac brac te sterydy bo na mozg mi szkodza
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
MNICH79 napisał:
a najlepsze jest to ze polacy najezdzaja na polkie jakie sa takie i owakie a pozniej za zony narzeczone kocahnki konkubiny biora wlasnie polki i najlepszy tekst to jak taki koles mowi ze inne sa zle ale jego porzadna qurna musze przestac brac te sterydy bo na mozg mi szkodza ja wiem dlaczego bo wiekszosc madrych ludzi dalo sobie na luz i tu juz nie zaglada zeby nie obnizac sobie pozimu intyligencji dzieki bogom ze ja nalezy do tych intyligetnych inaczej i nadal tu zagladam
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
a tak napowaznie mam bardzo zla wiadomosc EDYTA HERBUS popadla w finasowe klopoty i musi jeszcze wiecej pracowac poniewaz mam dwa kredyty do splacenia pomaga rodzinie a pozatym otworzyla nowy projekt edyto trzymamy za ciebie kciuki nie podowaj sie jestesmy z toba
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:


Musze przyznac , ze poziom oraz jakosc ostanich nowych uzytkownikow tego forum, jak i pewnie calego tego portalu zdecydowanie sie obnizyl.
Ktos wie dlaczego ?


Adaś, są trzy opcje: albo to brak moderatora, albo właśnie jego inicjatywa, albo już po prostu tak jest, że najwięcej gadają ci, którzy nie mają nic do powiedzenia...
Zgłoś wpis


Bliżej nas