Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
750 Postów
Latający Holender
A Ja tam sie czuje dobrze i pieknie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izal napisał:
a tu mała podpowiedź, gdybyś nie wiedział co napisać
znalezione na ogłoszeniach

"Pomoge finansowo mlodej kobiecie!!!

Region: Wszystkie regiony
cala tresc zawarta jest w tytule, chyba wiadomo o co chodzi!!!"

"Szukam...
Region: Holandia Północna
Witam ! Jestem podobno przystojnym 27l na "poziomie "pod kazdym względem z duzym poczuciem humoru...Szukam fajnej kobiety do dyskretnej znajomości ...moze byc to kobieta ktora jest w niespelnionym związku rownie dobrze taka ktora kocha meza ale chciala by zaszaleć...Mieszkam w okolicach Amsterdamu ...
Wiek za bardzo nie ma znaczenia ale najlepiej aby taka szalona przyjaciolka nie miala wiecej niz 45 lat...
Pozdrawiam i czekam na jakąs propozycje
wiatrak-nl@wp.pl "


Rozumiem ze trafiłaś na te ogłoszenie przypadkowo
Czy czynem nielegalnym jest chęć sexu???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izal napisał:
[quote]kolek napisał:
przerywam milczenie !!!!
z polkami i nie tylko jest tak ze sa kurwy i porzadne

w takim razie napisz jeszcze kim Wy - Polacy i nie tylko - faceci jesteście?!


Tez tak myslalem odpowiem jescze na to droga Izo ale zawsze moge sie mylic

Kobieta drogie Panie to motor mezczyzny ktory go napedza, jak facet siedzi i pije piwo to nie jego wina, sprawdzcie wtedy w lustereczku czy czasami wam sie walki do glowy nie przykleily. Wiec tu na facetow nie ma co narzekac bo przed wyjsciem z kolezanka minimum godzinka z kosmetykami a przy facecie spodnie dresowe z wypchanymi kolanami dwie inne skarpetki i waly na glowie.
Facet jak ma w domu dobrze to go plugiem nie wyciagna, a jeszcze do tego jak jego kobieta to matka, zona i kochanka w jednym to juz nam facetom nic wiecej nie potrzeba..
jak mlody pilkarz bierze pierwszy raz lsniaca pilke do nogi to by gral godzinami ale z czasem ta pileczka robi sie coraz bardziej flakowata, pompowac nie ma co bo szwy puscily i balon wylazi z kazdej strony, dopiero wtedy patrzy sie z zazdroscia jak inni graja nowa pileczka, czy to nasza wina?
Drogie Panie prosze sie nie gniewac ja tylko taki standardzik opisalem sprawdzajacy sie jedynie w 99%
A jak w temacie to raczej nie mowimy o oma sex ale bulwersuje nas fakt ze wlasnie mlode ladne Polki tak sie zachowuja, a wiem ze nie jeden Polak chcialby taka poznac.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Rozumiem ze trafiłaś na te ogłoszenie przypadkowo
Czy czynem nielegalnym jest chęć sexu???[/quote]

absolutnie nie, ale w takim razie działa to również w stosunku do kobiet. kolek napisał, że kobiety to kurwy, ale nie dostałam odpowiedzi jak nazywają się faceci w takim wydaniu
męskie kurwy???
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
Hmmm kobieta która daje na prawo i lewo to tzw K...a a Facet który dużo "dyma" to nie k...a bo Facet nie daje tylko BIERZE ...

Psss

Chyba że lubi KAKAOWE zabawy to wtedy daje ...
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Heh, skoro facet tylko BIERZE jesli nadarzy się okazja i nie patrząc na nic, to niech potem sie nie dziwi, że żadna porządna go nie chce. I niech nie zaklada potem bzdurnych tematow na forum
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
jaromazurr napisał:

Kobieta drogie Panie to motor mezczyzny ktory go napedza, jak facet siedzi i pije piwo to nie jego wina, sprawdzcie wtedy w lustereczku czy czasami wam sie walki do glowy nie przykleily. Wiec tu na facetow nie ma co narzekac bo przed wyjsciem z kolezanka minimum godzinka z kosmetykami a przy facecie spodnie dresowe z wypchanymi kolanami dwie inne skarpetki i waly na glowie.
Facet jak ma w domu dobrze to go plugiem nie wyciagna, a jeszcze do tego jak jego kobieta to matka, zona i kochanka w jednym to juz nam facetom nic wiecej nie potrzeba..
jak mlody pilkarz bierze pierwszy raz lsniaca pilke do nogi to by gral godzinami ale z czasem ta pileczka robi sie coraz bardziej flakowata, pompowac nie ma co bo szwy puscily i balon wylazi z kazdej strony, dopiero wtedy patrzy sie z zazdroscia jak inni graja nowa pileczka, czy to nasza wina...

heh, nie wiem czy zdajesz sobie sprawe Jaro, ale to DWIE strony mają sie starać...cały czas...
a wina zawsze leży gdzieś mniej więcej po środku...
Wy to niby święci jesteście? Też się zaniedbujecie !
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
PORZADNI MEZCZYZNI WYGINELI NA WOJNIE A MNICH JUZ JEST ZAJETY
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izal napisał:
[quote]kolek napisał:
przerywam milczenie !!!!
z polkami i nie tylko jest tak ze sa kurwy i porzadne

w takim razie napisz jeszcze kim Wy - Polacy i nie tylko - faceci jesteście?!


bulka z maslem

sa swinie i ci porzadni
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Schatje, cos mi sie wydaje ze Ci sie srodek przesunal
czy sex uprawia sie w zwiazku zawsze kiedy obie strony maja na niego ochote,
juz kiedys pisalem, jak wy drogie Panie mialy byscie taki sam pociag seksualny jak my, to zjesc bysmy spokojnie nie mogli
A NA ULICACH W BIALY DZIEN TO BY SIE DOPIERO DZIALO DZIECI DO SZKOLY Z OPASKAMI NA OCZACH MUSLIELI BYSMY WYSYLAC
Zgłoś wpis


Bliżej nas