Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
7 Postów
Marcin Niewazne
(Marrcin840)
Początkujacy
ja akurat mam rodzine. nie o to chodzi. przeciez nie krytykuje sie zwiazkow typu Norweg-Polka, a wlasnie typu np. Arab-Polka. ja tego nie toleruje. Polak z ciapata? to raczej ciezka sprawa... muslimki maja zabronione, z tego co wiem, i musza sie liczyc z najgorszym jak to wyjdzie na jaw. choc pewnie jakies wyjatki sie zdarzaja. ogolnie nic nie mam do zwiazkow mieszanych, z tym, ze z ciapakami jest inaczej. nie rozumiem jak mozna puscic sie z takim, czy tworzyc zwiazek. chyba jakies minimum przyzwoitosci trzeba miec, a nie dawac toczyc dzihad miedzy swoimi nogami
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
To ja może wrócę do korzeni:
"Jak to jest z tymi Polkami w Holandii?". Ano tak, jak powinno być.

Śmieszy mnie, kiedy np. chłopak z Podlasia wkurza się, że dziewczyna ze Szczecina wybiera Jamiro, który urodził się w Holandii, ale jedno z rodziców pochodzi z Surinamu.

Że co? Ze różnice kulturowe? Mam wrażenie, że w 38-milionowej Polsce te różnice (jak i kulturalne!) nie są mniejsze.
Zresztą co łączy Podlaskiego ze Szczecińską? Najczęściej przynależność do obszaru, jakim są administracyjne granice państwa. I - ponoć - język. Choć często się zdarza, że używając tego samego, jakoś nie potrafią się ze sobą dogadać.
Vide ---> Forum.

Inna sprawa, że zderzenie marzeń z rzeczywistością bywa bolesne i kobiety wychowane w kulturze zachodniej nie odnajdują się np. w krajach muzułmańskich, zwłaszcza tych, w których panuje szariat.
Ostrzegam przed pochopną decyzją.
Ale życia za nikogo nie przeżyjesz.

Jednak luźny związek Polki z kimkolwiek nie jest sprawą Podlaskiego, bo Podlaski często sam miewa luźne związki z jakimikolwiek pannami, których braci nazywa "ciapatymi".

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
..ciekawostka jest -jesli o kulinarna i konsumpcyjna strone zycia chodzi - Czy wieksze branie bedzie mial jej paprykarz czy jego Faja Lobi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
przerywam milczenie !!!!
z polkami i nie tylko jest tak ze sa kurwy i porzadne
kazda ma prawo wyboru do ktorej grupy chce nalezec
i nic do tego nikomu
ot i cala prawda
piszcie cos madrego bo normalnie żal.pl
pozdrawiam tych co znam !!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
[quote]przerywam milczenie !!!!
z polkami i nie tylko jest tak ze sa kurwy i porzadne

w takim razie napisz jeszcze kim Wy - Polacy i nie tylko - faceci jesteście?!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a tu mała podpowiedź, gdybyś nie wiedział co napisać
znalezione na ogłoszeniach

"Pomoge finansowo mlodej kobiecie!!!

Region: Wszystkie regiony
cala tresc zawarta jest w tytule, chyba wiadomo o co chodzi!!!"

"Szukam...
Region: Holandia Północna
Witam ! Jestem podobno przystojnym 27l na "poziomie "pod kazdym względem z duzym poczuciem humoru...Szukam fajnej kobiety do dyskretnej znajomości ...moze byc to kobieta ktora jest w niespelnionym związku rownie dobrze taka ktora kocha meza ale chciala by zaszaleć...Mieszkam w okolicach Amsterdamu ...
Wiek za bardzo nie ma znaczenia ale najlepiej aby taka szalona przyjaciolka nie miala wiecej niz 45 lat...
Pozdrawiam i czekam na jakąs propozycje
wiatrak-nl@wp.pl "
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
Ja jestem Facetem z zasadami wiec chyba należę do tych porządnych ...

A Kobiety dziele na :
DAMY oraz NIE DAMY ... (oczywiście to taki mały żarcik )
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izal napisał:
a tu mała podpowiedź, gdybyś nie wiedział co napisać
znalezione na ogłoszeniach

"Pomoge finansowo mlodej kobiecie!!!

Region: Wszystkie regiony
cala tresc zawarta jest w tytule, chyba wiadomo o co chodzi!!!"

"Szukam...
Region: Holandia Północna
Witam ! Jestem podobno przystojnym 27l na "poziomie "pod kazdym względem z duzym poczuciem humoru...Szukam fajnej kobiety do dyskretnej znajomości ...moze byc to kobieta ktora jest w niespelnionym związku rownie dobrze taka ktora kocha meza ale chciala by zaszaleć...Mieszkam w okolicach Amsterdamu ...
Wiek za bardzo nie ma znaczenia ale najlepiej aby taka szalona przyjaciolka nie miala wiecej niz 45 lat...
Pozdrawiam i czekam na jakąs propozycje
wiatrak-nl@wp.pl "


Kazdy zaglada gdzie mu sie podoba, ale widocznie musialas juz kiedys przeczytac to ogloszenie w calosci, skoro je teraz przytoczylas
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
niestety mylisz się, całkiem przypadkiem trafiłam na nie dzisiaj na głównej stronie ogłoszeń
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Ciekawe ile dostal odpowiedzi na to ogloszenie Daloby to informacje jak to jest z tymi polkami.
Zgłoś wpis


Bliżej nas