Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Patboy napisał:

Witam
Przeczytajac wlszystkie wasze opninie doszedlem do wniasku ze nikt tak naprawde jeszcze nie odpowiedzial Marcina Pytanie
Wedlug mnie niestety ale tak zaczyna sie tu robic ,oczywiscie nikogo niemozna generalizowac ale biorac pod uwage ze duza ilosc mlodych dziewczyn kture tu sa ,przewaznie bez nikogo z rodziny
lubiac sie od czasu do czasu pobawic i sobie pochulac ida porostu tak jak kazdy mlody czlowiek do baru cZy tam na dyskoteke.Kobieta tak jak kazda zdrowa koieta potrzebuje troche meskiej uwagi.


Mysle ze na zapytanie Marcina nie ma jednej konkretnej odpowiedzi ktora wyjasnia sprawe i przeszczega jak jakis podrecznik 'flirtu' czy romansu' - kazdy przypadek jest indywidualny ... kazda kobieta mysli innaczej, sa chyba swiadome ich czynow ? Przykladowo; Zarejestruj konto na badoo.com, wybierz lokalizacje Polska, szukaj kobiety w wieku 26 - 34 lat z opcja w 'zwiazku' - kobiety wiedza czego chca To nie tylko zagranica, tez w kraju niezle dzialaja ... to jest 'zycie'. identico jest z holenderkami czy szwedkami nie patrzac na na narod skad kobieta/dziewczyna jest .... wazne tylko zeby byla swiadoma co robi i ze zdrowym rozsadkiem.
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Patboy, ja sie tez do nich nie moge przekonac i nigdy chyba to nie nastapi .
Te piekne slowka co to oni niby posiadaja , zalotnosci czy jak by to nazwac po , "niby"bo mnie one nigdy jakos nie mogly zainteresowac.
To ja juz wole posiedziec ciszej przy dobrej lampce wina niz sluchac takich..jak to oni maja gadek
a wiem,ze wielu kobietom/dziewczynom /tez nl/to sie podoba..
nie znam wielu zwiazkow niemoslim z moslim ale nie znam zadnego , ktoery jest dobry, skonczyl sie dobrze.
widzialam kiedys przeistaczanie sie (prawie doslownie)
dziewczyny zza kasy w supermarkecie, Turczynki.Urodzona tu, bez burki chodzaca, wysokie obcasy az ja wydali za maz za Turka , ktoery dopiero co przyjechal specjalnie na zwiazek z nia.Zaczela nosic chustke i coraz to grubsza, pracowac naturalnie musiala (nie zamknal ja w domu), bo inaczej on nie dostalby pobytu.Ona wygladala coraz gorzej doslownie.
Potem wrecz (slyszalam/wiocha mala tu )ze jej calkiem zaszkodzilo psychicznie ten zwiazek.I to Turczynce!
Ok, on prosto swieza bulka z Turcji wiec moze i jeszcze gorsze podejscie niz tych, co tu mieszkaja, urodzili sie
ale dla mnie to oni wszyscy maja za gleboko to zakorzenione..na zawsze.

nie wiem, ja niby taka tolerancyjna ale do nich sie przekonac za nic nie moge..

a pewnie i niejeden mnie nie lubi bo na opiwiesci co on nie ma w Turcji, i jak tam dobrze to ja zawsze pytam czemu nie wraca wiec..
dla mnie logiczne- badz tam gdzie ci lepiej.
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
i ci wszyscy loverboys to ja nie wiem czy to nie oni czasem w tym przoduja.....ale statystyk nie znam.
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Widzisz Ediee
Ty sie znasz tu na sprawie jak to tu jest i do ciebie to napewno niedotyczy
niestety duzo dziewczyn niema zielonego pojecia jacy oni sa sa porostu glupiutkie i naiwne



A co do mgh
to mysle ze rowniez tutaj dluzej juz jestes biorac pod uwage niektore twoje posty.
Dlatego powinines dokladnie wiedziec o co mi chodzi
Co z tego ze one wiedza co chca ,napewno wiedza
ale jak nieznaja tych innych kultur i ich stosunkow pomiedzy ludzkich ,sie poprostu niezle na tym przejada
A mi ich lekko szkoda juz nawet nie wspominajac o ogolnej reputacji Polskich dziewczyn
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
dobrze, ze nie napisales ze ty to juz za stara na "loverboysow"

nigdy mnie gadki ich typu jakos nie ruszaly i do tej pory tego nie robia.

a w mojej okolicy nie ma ich duzo w poblizu zabardzo i wcale jakos nie nazekam z tego powodu.

kolo mnie same boeren mieszkaja bo przeciez tak turcy ich nazywaja .
juz nie mowiac co ja nie slyszalam nieraz co oni wogole na niemoslim mowia

zdrowko Patboy
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Oj ty staruszko
Z ciebie to taka staruszka jak ze mnie strauszek laska a nie staruszka hahah
goraco Pozdrawiam
Patboy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ediee napisał:


kolo mnie same boeren mieszkaja bo przeciez tak turcy ich nazywaja .
juz nie mowiac co ja nie slyszalam nieraz co oni wogole na niemoslim mowia
)


Jezeli mialas okazje porozmawiac z rodowitym holendrem, jak to sie mowi z wielkiego miasta (cynicznie), to jest szansa ze powie to samo jak opisalas 'turcy': .... platteland? Alleen maar boeren, omgeving buiten Randstad 'plebs volk.

Turcy chyba predzej nazywaja holenderow 'Kaaskop'

hehe zeby niebylo uwlaczajace dla Turkow.
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
mialam mialam okazje rozmawiac z Holendrem z miasta, wioski, elity i co tam kto sobie zazyczy.
W pracy spotykam wiele szczegolnie tych ostatnich...
A kaaskop tez ale boeren tez mowia , Turcy.
A i miastowi Nl, wiem(niektorzy).
A mi sie moje dorp zycie baardzo podoba, spokojnie i bez krzykui moge byc najwieksza boerin
jak ktos chce tam nazwac, Mi okee

Troche ciezko by po tylu latach jeszcze z rodowitym nl nie miec rozmawiac
cynicznie czy nie.
Sa ludzie i ludzie.
Niektorzy musza "dopiec" innym by sie podniesc w gore, inni nie maja takiej potrzeby.
a boerin to moga na mnie nawet wolac./jeszcze nikt tego nie robil ale pozwalam /
ja wole moje sasiadki baranki/owieczki/krowki niz niektorych ludzi
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Patboy napisał:
Witam
Przeczytajac wlszystkie wasze opninie doszedlem do wniasku ze nikt tak naprawde jeszcze nie odpowiedzial Marcina Pytanie
Wedlug mnie niestety ale tak zaczyna sie tu robic ,oczywiscie nikogo niemozna generalizowac ale biorac pod uwage ze duza ilosc mlodych dziewczyn kture tu sa ,przewaznie bez nikogo z rodziny
lubiac sie od czasu do czasu pobawic i sobie pochulac ida porostu tak jak kazdy mlody czlowiek do baru cZy tam na dyskoteke.Kobieta tak jak kazda zdrowa koieta potrzebuje troche meskiej uwagi.

Natomiast Turek,Marokanczyk czy jaki kolwiek z kraju Moslim sa to ludzie bystrzy i przewaznie nie glupi ,porostu zauwazyli ze jest duzy przyplyw ladnych mlodych polek ktore sa tu jak juz mowilem wczesniej same i sa latwa zdobycza.
Na przecietnego polka niezwracaja uwagi ,bo ich niby stac na wiecej.
A Oni (Muzulmani) w takiej sytuacji sa porostu dla nich wszystko zrobic komplementy,prezeciki takie glubpie bajery i stana na glowie jak trzeba ale niestety dziewczyny tylko i wylacznie do pewnego czasu jak dostana tego o co chca niestety to sie wszystko zaczyna zmieniac.

Dlatego prosil bym bardzo Laski nie zadawajcie sie z takimi ludzmi, nic i tak z tego nie bedzie.
RAoznica kultur jest za duza i roznice w takich krajach pomiedzy Kobieta a meszczyzna jest calkowitcie rozna niz tu czy w polsce.
Kobieta musi sie tam potpozadkowac meszczyznie ale meszczyzna kobiecie sie podpozadkowac niemusi!
Przecietna polska Kobieta nieda sie gnebic i bedzie to tylko na krutko mete, ale niestety opinia juz zepsuta i jak holendrzy to zauwazyli ze Polska dziewczyna miala doczynienia z nimi to naprawde nikt sie juz z nich na nia sie niygdy nie spojzy i niebedzie tutaj szanowana.
Oczywisci Kazdy niech sobie robi jak sobie robi tutaj to twoja sprawa ale bodz swiadoma jak to tutaj dziala i jak jest to odbierane przez innych ludzi.
Wymowki typu ja sie zakochalam niebiore powaznie bym raczej powiedzial
hmmmm a gdzie masz swoj rozum!!!
Oczywiscie sa oczywiscie wyjatki ale mieszkajac tutaj dosyc duzo lat nie znam ich osobiscie
i pare dziewczyn ktore byly w takiej sytuacji zaluja tego ale juz odwrucic tego sie nieda
Dodadkowo pozbyc sie takiego goscia nie jest latwe
Pozdrawiam
Patboy


Alleluja!
Patboy,jestem Twoją fanką
Ty to się znasz na"stosunkach pomiędzy ludzkich"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patboy napisał:
A co do mgh
to mysle ze rowniez tutaj dluzej juz jestes biorac pod uwage niektore twoje posty.
Dlatego powinines dokladnie wiedziec o co mi chodzi
Co z tego ze one wiedza co chca ,napewno wiedza
ale jak nieznaja tych innych kultur i ich stosunkow pomiedzy ludzkich ,sie poprostu niezle na tym przejada
A mi ich lekko szkoda juz nawet nie wspominajac o ogolnej reputacji Polskich dziewczyn


Czy w Polsce przez male doswiadczenie z innymi kulturami jest jakies dziwne 'zaprogramowanie umyslu' zjawiska kulturowego (np. wartosci, normy, symbole) ktore stawia muzlumanow w zlym swietle ???

Patboy ja Cie rozumiem, tylko degenerowac caly narod? Jakby Polska czy Holandia byla super nacja i np. w Polsce nie bylo kobiecych bokserow lub mezczyzn ktorzy robia kobieta wałki? Tylko wtedy jest mowa o 'przypadkach'

Znam udane zwiazki holenderka/turek ktorzy sa kilkanascie lat razem - tylko o tym nie slychac ... jak by jakies tabu.

Jak czytam komentarze na temat muzulmanow wydaje mi sie ze tworzymy jakis stereotyp i naklejamy automatycznie jak na tasmie produkcyjnej opinie zamiast byc obiektywnym anno '11, bez urazy.

*Jestem ciekaw jak wielki jest faktor: zasdrosc i nie wiedza o stosunkach pomiedzy ludzkich innych wyzwan u Polakow?

Cheers
Zgłoś wpis


Bliżej nas