Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
MNICH79 napisał:
a tak napowaznie mam bardzo zla wiadomosc EDYTA HERBUS popadla w finasowe klopoty i musi jeszcze wiecej pracowac poniewaz mam dwa kredyty do splacenia pomaga rodzinie a pozatym otworzyla nowy projekt edyto trzymamy za ciebie kciuki nie podowaj sie jestesmy z toba

Mnichu, to jest właśnie news pasujący do nowego oblicza MN!

Pozdrowionka.
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
Viooltje napisał:
MNICH79 napisał:
a tak napowaznie mam bardzo zla wiadomosc EDYTA HERBUS popadla w finasowe klopoty i musi jeszcze wiecej pracowac poniewaz mam dwa kredyty do splacenia pomaga rodzinie a pozatym otworzyla nowy projekt edyto trzymamy za ciebie kciuki nie podowaj sie jestesmy z toba

Mnichu, to jest właśnie news pasujący do nowego oblicza MN!

Pozdrowionka.
POZDRO VIOOLTJE
Zgłoś wpis
1 Post
ela farnat
(doda980)
Początkujacy
Tekst nie na temat. Wulgaryzmy. Spam.
Załóż osobny wątek.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Pozdrowionka, Mnichu.
Zgłoś wpis
7 Postów
Marcin Niewazne
(Marrcin840)
Początkujacy
oj bez przesady. temat jak temat. co do Edyty, to bardzo przykro, ze tak sie stalo. ciekawe w jakiej walucie te kredyty
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Adamm napisał:


Musze przyznac , ze poziom oraz jakosc ostanich nowych uzytkownikow tego forum, jak i pewnie calego tego portalu zdecydowanie sie obnizyl.
Ktos wie dlaczego ?


Adaś, są trzy opcje: albo to brak moderatora, albo właśnie jego inicjatywa, albo już po prostu tak jest, że najwięcej gadają ci, którzy nie mają nic do powiedzenia...



Adas sa trzy opcje, albo Viooltje jeszcze spi, albo nie ma inicjatywy, albo po prostu tak duzo gada ze ninni nie moga juz nic powiedziec

ps. Adas ja Cie lubie jak jabka na gruszy ale z tym krawcem to pojechales sam sie smialem do bolu
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
jaromazurr napisał:


Adas sa trzy opcje, albo Viooltje jeszcze spi, albo nie ma inicjatywy, albo po prostu tak duzo gada ze ninni nie moga juz nic powiedziec


Jaro, jak zwykle masz rację.

......

......
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
temat staje sie dluzszy niz makaron
Zgłoś wpis
7 Postów
Marcin Niewazne
(Marrcin840)
Początkujacy
z tego co widze to admin juz w slusznym wieku, to moze stad te ironiczne komentarze. uwazam, ze temat calkiem ciekawy
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Marrcin840 napisał:
z tego co widze to admin juz w slusznym wieku, to moze stad te ironiczne komentarze. uwazam, ze temat calkiem ciekawy

A ja uważam, że temat jest nudny jak flaki z olejem i powtarza się jak zacięta płyta
znów Polki,ciapaci, kto? gdzie? z kim? i dlaczego?

P.S.
a ja porządna wyjechałam do PL
Zgłoś wpis


Bliżej nas