Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
rafalbeki (13460 niezalogowanych)

()
Początkujacy
ja juz mówiłam moge wpasc tylko jesli bede miała czym bo ja neistety prawojazdów nie mam ja juz duzo osób z mn poznałam bo zanim bym sie doczekała zlotu to neiwiem wiec robilismy prywatne spotkania
Zgłoś wpis
2 Posty
TOMASZ K
(Thomas74)
Początkujacy
widze cisza to faktycznie gdzie i kiedy?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
niewiadomo wogole ludzie sie nie umiom zdecydowac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mordka202 napisał:
niewiadomo wogole ludzie sie nie umiom zdecydowac

A ja mysle, ze UMIOM !!!

Chcialbym wszystkich poinformowac, ze wczorajszy wieczor spedzilem w jakze zacnym towarzystwie, wspanialych ludzi poznanych tutaj, na tym forum.

Wiedzma, Tornado z Roma oraz mistrzowie ceremonii i gospodarze zarazem Viooltje z Ivarem uczynili, ze to spotkanie na dlugo pozostanie w mojej pamieci.
Wspaniala atmosfera, ciekawe konwersacje, zabawa, towarzystwo bardzo ciekawych osob oraz ppppyyyyyyyyyyyyyszna kuchnia i pelny barek a to wszystko w cieplej , serdecznej i bardzo goscinnej atmosferze wspanialych gospodarzy.......niezapomniane chwile!!

Serdeczne dzieki za wspanialy wieczor!!!

oraz wielkie dziubole....Viooltje!!!
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
SZKODA ZE INNYCH NIE ZAPROSILI OJ WIOLETJE ALE Z CIEBIE KOLEZANKA
Zgłoś wpis
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
Mordka202 napisał:
niewiadomo wogole ludzie sie nie umiom zdecydowac

Brawo, brawo, brawo! hahahahahahahahahahah
Zgłoś wpis
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
,,szłem łąką, kwiaty pachły, wiater wiał, ona mnie odepchła, więc weszłem do niej, pierdłem rzygłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniese,,
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
QURNA PRZYDAL BY SIE JAKIS ZLOT BO NOWEGO DRESA SE KUPILEM I NIE MAM GDZIE GO ZALOZYC HYHYHYHYHY
Zgłoś wpis
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
MNICH79 napisał:
QURNA PRZYDAL BY SIE JAKIS ZLOT BO NOWEGO DRESA SE KUPILEM I NIE MAM GDZIE GO ZALOZYC HYHYHYHYHY

a masz też klapki i białe frotowe skarpety? bo same dresy to słabo
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
NO JASNE ZE MAM PRZECIEZ MUSZE GODNIE REPREZENTOWAC POLSKI KRAJ ZA GRANICA
Zgłoś wpis


Bliżej nas